Greansteam

Exclusive representative of SJE Corporation for Central and Eastern EuropeExclusive representative of SJE Corporation for Central and Eastern Europe

 Čistenie parou – skvelý spôsob, ako zarobiť peniaze

Čistenie parou je nová alternatíva ku konvenčnému umývaniu vodou. Čistiaci proces prebieha čistením automobilov so suchou parou s vysokým tlakom.  Počas čistenia nevznikne žiadna odpadová voda, nepotrebujete žiadne oprávnenie,  ste mobilní, môžete šetriť vodu a šetriť životné prostredie .  Je to skvelý spôsob, ako zarobiť peniaze


PARNÉ ČISTENIE STROJOM OPTIMA STEAMER
Čistenie parou je nová alternatíva ku konvenčnému umývaniu vodou. Čistiaci proces prebieha čistením automobilov so suchou parou s vysokým tlakom.  Počas čistenia nevznikne žiadna odpadová voda, nepotrebujete žiadne povolenie,  žiadne riešenia pre odpadné vody a ani žiadnu čističku odpadových vôd . Ste mobilní a šetrní k životnému prostrediu . Jednou z najväčších výhod tohto umývania je to, že môže byť inštalované na vysoko frekventovaných miestach, ako sú parkoviská  supermarketov a nákupných stredísk.


ČO JE PARNÁ UMÝVÁREŇ ?
Rozdiel medzi parným čistením a bežným mytím vodou je, že parný čistič vytvára pod tlakom paru miesto vody. Napriek tomu, že znížite spotrebu vody až skoro na nulu, dosiahnete rovnaký efekt – čistý a navyše suchý automobil. Čistenie parou je vynikajúce nielen pre ploché povrchy karosérie, ale predovšetkým pre čistenie kolies, puklíc a vďaka pare sa dostanete k ťažko dostupným miestam, ako sú prahy , rámy dverí a rôzne skulinky v karosérii. Pomocou pary je možné výborne vyčistiť motorový priestor, nakoľko čistenie parou pod tlakom, zabezpečuje vyššiu bezpečnosť všetkých súčiastok motora, najmä elektronických, vďaka nízkemu obsahu vody.

Stacionárna parná myčka Optima ™

Jedna z najväčších výhod parnej myčky je , že nepotrebujete žiadne povolenie zo životného prostredia a môžete tak začať podnikať hneď po zakúpení stroja. Optimu DMF môžu obsluhovať dvaja pracovníci.  V tomto prípade trvá umytie auta 15-20 minút. Po umytí nie sú pod vozidlom žiadne kaluže vody – podlaha je celkom suchá. Mytie áut u supermarketov , alebo v podzemných garážach je výborná myšlienka.                                                            

Mobilná parná myčka Optima ™

Optima ™ DS parná umýváreň je tiež veľmi mobilná – môžete začať svoje podnikanie tak, že budete ponúkať čistenie vozidiel priamo u zákazníka.  Je to unikátna , ale veľmi dynamicky sa rozvíjajúca služba na európskom trhu. Môžete poskytovať služby nielen firmám s vlastným vozovým parkom, ale aj bežným zákazníkom po telefonickej objednávke. Je to všetko iba o dobrom nápade na podnikanie , s ktorým môžete zarobiť pekné peniaze.


POČÍTAJTE SVOJE ZISKY
Vďaka nízkym prevádzkovým nákladom, čistenie parou môže prinášať oveľa väčší zisk ako bežné umývanie. Investičné náklady sú tiež oveľa nižšie voči s tradičným umývárňam ( nemusíte oddeľovať, čistiť a likvidovať odpadové vody a nemusíte si vybavovať zložité povolenie na prevádzku. Samozrejme zisky a náklady sa líšia v závislosti na lokalite, ale návratnosť je podstatne rýchlejšia , ako pri tradičnom umývaní .

Pokiaľ máte záujem, kontaktujte nás na emailovej adrese : info@greensteaminternational.com